Menü için tıklayınız

AFİŞLER

Tek Sağlık; Süt ve Süt Ürünleri Çalıştayı Program

Hemen alttaki bağlantıya tıklayınız:

Tek Sağlık; Süt ve Süt Ürünleri Çalıştayı

Bağlantıya tıklayınız

Tek Sağlık; Süt ve Süt Ürünleri Çalıştayı - 2

Bağlantıya tıklayın lütfen:

Küçük Hayvanlarda Klinik Hematoloji Seminer - 20.01.2013

İzmir Veteriner Hekimleri Odası ve Klivet İzmir Şubesi ile birlikte düzenlediğimiz Küçük Hayvanlarda Klinik Hematoloji, Transfüzyon Tıbbı ve Hemostazis konulu seminerde, Hayvanlarda kan bankacılığı,Pratik transfüzyon, Kanın depolanması, Donör seçimi, Kan Toplanması, Kan gruplarının saptanması, çapraz karşılaştırma, Transfüzyon reaksiyonları gibi konularda İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof.Dr.Murat ARSLAN tarafından detaylı bir sunum yapılmış, programın öğleden sonraki kısmında uygulama yapılmıştır. Seminerimize Klivet Başkanı Prof.Dr.Nilüfer AYTUĞ`da katılmıştır. Seminere katılan meslektaşlarımıza ve hocalarımıza teşekkür ediyoruz.

Ev Hayvanlarında Anksiyete Bozuklukları Semineri 07 Nisan 2013 Pazar

İzmir Veteriner Hekimleri Odamızca düzenlenen “Ev Hayvanlarında Anksiyete Bozuklukları” konulu seminer İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dahiliye Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr Tamer DODURKA tarafından verilecektir. Ev hayvanlarında çok sık rastlanan anksiyete bozuklukları önemli bir sorun olmanın yanı sıra birçok davranış bozukluğunun da temeli sayılabilir. Kronikleşmesinin ve hayvanda başka sorunlara yol açmasının önlenebilmesi için erken tanı ve tedavisi çok önemlidir. Ayrıca, bedensel ya da davranışsal, birçok hastalıkla kolayca karışabilmesi nedeniyle titizlikle değerlendirilmesi gerekir.Anksiyete bozuklularının tüm detaylarıyla ele alınacağı bu seminerin klinisyen meslektaşlarımıza ya da konuya ilgi duyan tüm veteriner hekim arkadaşlarımıza yararlı olacağı inancındayız. Katılım için 4651063 nolu telefondan kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bilgilerinizi rica ederiz. İzmir Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Tarih:07 Nisan 2013 Pazar Saat 13:00/18:00 Yer:Anemon Ege Sağlık Oteli(Bornova) Katılım sınırlı sayıdadır. Seminer programı için tıklayınız:

Veteriner Hekimlerin ışığı

Veteriner Hekimlerin Işığı sadece hayvanlar için değildir. Sağlıklı Hayvan; Sağlıklı Çevre, Sağlıklı Gıda Sağlıklı İnsan demektir. A3 Boyutundaki Afiş için İndir /Download yazısına Tıklayınız:

Kedi ve Köpekler için Zehirli Bitkiler

Veteriner Farmakoloji ve Toksikoloji Derneği ile birlikte İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak meslektaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla kedi ve köpeklerde zehirlenmelere neden olabilen bitkilerin ve genel tedavi ilkelerinin bulunduğu bir poster çalışması yapılmış kliniklerde kullanılmak üzere de basım işlemi gerçekleştirilmiştir isteyen meslektaşlarımız odamızdan temin edebileceklerdir. Katkıları için Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Derneği, Diagen firması ve Sayın Prof. Dr. Ender YARSAN` a teşekkürlerimizi sunuyoruz. İzmir Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Tıklayın lütfen: