Menü için tıklayınız

Geleneksel Balo Yapıldı

Geleneksel Balo Yapıldı

 

İzmir Veteriner Hekimleri Odası Geleneksel Balosu 24-25 Mart 2018 tarihlerinde Aria Claros Otel Özdere Menderes’te gerçekleştirildi.

Başkan H. Gökhan ÖZDEMİR gecede yaptığı “Hoşgeldiniz” konuşmasında; “Oda Yönetim Kurulu olarak üçüncü dönemimizi meslektaşlarımızın desteği ve birliktelik içinde sürdürüyoruz. Bundan sonra da hep birlikte mesleğimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Her faaliyetimiz hemen sonuç getirmese de biz mesleğimiz için üzerimize düşenleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Önümüzdeki hafta Antalya’da gerçekleştirilecek olan 4. Türk Veteriner Hekimliği Kurultayında da Odamıza Veteriner Halk Sağlığı ve Gıda Güvenliği konusunda Komisyon Başkanlığı görevi verildi. Çalışmalarımızı sizlerin de katkıları ile tamamladık. Her konuda görüşlerinizi web sayfamızı da takip ederek bizlere iletebilirsiniz.” dedi.
Grup Showband eşliğinde tamamlanan gecede meslektaşlarımızla bir araya geldiğimiz için mutluyuz. Gelenekselleşen bu etkinliğimizde bizlere destek olan firmalarımıza, kurum ve kuruluşlara ve meslektaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

İzmir Veteriner Hekimleri Odası
Yönetim Kurulu