Menü için tıklayınız

Yaraları hep birlikte sarıyoruz

İzmir’de yaşanan deprem sonrası, İzmir VHO koordinasyonunda, TVHB Merkez Konsey, KLİVET ve Royal Canin destekleri ile mesleki dayanışmaya örnek bir destek programı başlatıldı. 

İzmir’de 30 Ekim’de yaşanan deprem felaketinde meslektaşlarımız büyük fedâkarlıklar ortaya koydular. Veteriner hekimlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğunun kanıtı olan bu süreçte İzmir Veteriner Hekimler Odası, Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği (KLİVET) ve Royal Canin’in yürüttüğü proje ise mesleki dayanışmanın en iyi örneklerindendi. 
30 Ekim depreminde İzmir, hayatının en acı günlerinden birisini yaşadı. Yüzü aşkın can kaybı ve tarifsiz yaralar… Depremde kendi hayatlarını hiçe sayarak can dostlarımızı kurtarmaya çalışan meslektaşlarımıza buradan bir kez daha sonsuz minnet ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. 
. Depremde zarar gören klinisyen hekimlerimizle yaptığımız söyleşilerde dikkatimizi çeken bir bölüm vardı; tüm meslektaşlarımız kendi canlarını hiçe sayarak dostlarımızın hayatlarını kurtarmak için yarışırken günün sonunda ‘iyi ki veteriner hekimim’ demeleri…

https://petinfodergi.com/yaralari-hep-birlikte-sariyoruz/