Menü için tıklayınız

I. Uluslararası At Hekimliği ve Uygulamalı Eğitim Kongresi

I. Uluslararası At Hekimliği ve Uygulamalı Eğitim Kongresi

"Sayın Meslektaşlarımız,

Hepinizi Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi bünyesinde Türkiye Jokey Klübü’nün de katkılarıyla ilkini düzenlediğimiz Uluslararası At Hekimliği ve Sürekli Eğitim Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Ülkemizde At Hekimliği konusunda çalışan çok sayıda donanımlı veteriner hekimimiz olmasına rağmen, Türkiye'de at hekimliği alanı hala gelişme aşamasındadır. Bu nedenle, Türkiye ve Avrupa'da bu konuda çalışan tüm meslektaşlarımızı değerli deneyimlerini birbirlerine aktarabilmeleri için samimi bir bilimsel ortamda buluşturmayı amaçladık.

Ayrıca, ekibimiz en güncel konular ve alanında uzman konuşmacılarla katılımcılar için unutulmaz bir bilimsel paylaşım ve öğrenme deneyimi planlamaya çalıştı. Bununla birlikte klinik pratikte meslektaşlarımıza çok yararlı olabileceğine inandığımız uygulamalı çalıştay konularını da dikkatle seçmeye gayret ettik.

Sizleri Mart ayında yeşil ve mavinin buluşarak heyecan verici bir manzaraya dönüştüğü, ayrıca bölgenin eşsiz lezzetlerini de tadarak hem görsel hem de damak tadı anlamında farklı bir deneyim yaşayabileceğiniz Samsun’a davet ediyoruz.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://equinemedicinecongress.omu.edu.tr/tr

Saygılarımızla

Doç. Dr. Handan Hilal YAVUZ

Düzenleme Kurulu Adına"

 

http://equinemedicinecongress.omu.edu.tr/tr