Menü için tıklayınız

Türkiye Evcil Hayvan Zirvesi

Türkiye Evcil Hayvan Zirvesi

Evcil Hayvan Zirvesi Tamamlandı

Pandemi koşullarında artık alışılan online etkinliklerden Türkiye Evcil Hayvan Zirvesi (Pet Summit Turkey 2021) 19- 28 Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

19 Mart Cuma günü Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer DODURKA moderatörlüğünde yapılan açılışa;  TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali EROĞLU, DEÜ Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan ÖZBEY, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Yaban Hayatı Koruma Dairesi Başkanı Hüseyin Gökçe MEŞE, İzmir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı H. Gökhan ÖZDEMİR ve Kedici Veteriner Hekimler Derneği Başkanı Tarkan ÖZÇETİN katıldı.

Etkinliğin 4. gününde, her zaman önemsediğimiz konulardan olan bilinçli hayvan sahibi olmanın önemine ilişkin “Duygusal, Yasal ve Yaşamsal Boyutu ile Hayvan Sahiplenme” başlıklı bir panel ile İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak Evcil Hayvan Zirvesinde yer aldık. Oda Başkanımız H. Gökhan ÖZDEMİR Başkanlığında yürütülen etkinliğin konuşmacıları; Uludağ Ü. Veteriner F. İç Hastalıkları AbD. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebru YALÇIN, Odamız Genel Sekreteri Dr. Ebru TONG ve Odamız Yönetim Kurulu Üyesi M. Türel GÜRCAN oldu.

23 Mart günü saat 11.00 de düzenlenen “Yerel Yönetimlerin Sahipsiz Hayvanlara Yaklaşımı ve Sorumlulukları” konulu Panele de Odamız Yönetim Kurulu Üyelerinden Murat ARAS konuşmacı olarak katıldı.

Evcil Hayvan Zirvesinin gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu

Fotoğraf Albümüne erişim için alttaki fotoğrafa tıklayınız: