Menü için tıklayınız

Meslek Büyükleri Günü

Meslek Büyükleri Günü

İzmir Veteriner Hekimler Odamız ve Ege Vet, Ata-Fen işbirliği ile 2012 yılında başladığımız ve bundan sonraki yıllarda geleneksel hale getirmeyi planladığımız "Meslek Büyükleri Günü" nün ikincisini 28 Mart 2013 tarihinde kutladık.
Mesleklerinde 40 yıl ve üzerindeki meslek büyüklerimizle önce sabah kahvaltısında bir araya gelerek neşeli bir güne başladık sonrasında Ata-Fen EgeVet Kemalpaşa tesislerine hep birlikte giderek Türkiye`de ilk defa üretilen 7li ve 9lu aşılar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alındı.Türkiye`de hayvancılık sorunları,mesleğin geldiği durum, meslektaşların sorunları daha önceki yıllarda meslektaşlarımızın yaşadıkları sorunlar ve meslek büyüklerimizin anıları ve yaşadıkları hakkında sohbet edildi.
Uzun süredir birbirini görmeyen büyüklerimiz ve İzmir`e yerleşen değerli hocalarımızın da birarada olduğu güzel bir yemekten sonra bir sonraki yılda tekrar buluşmak üzere vedalaştık.
Katılan tüm meslek büyüklerimize,Ege Vet Genel Müdürü Sayın Tahir Yavuz nezdinde bütün çalışanlara teşekkür ediyor sağlıklı günlerde tekrar birlikte olmayı diliyoruz.

H.Gökhan ÖZDEMİR
İzmir Veteriner Hekimler Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

Katılanların listesi:
Dr.Zafer Gökalp, Mustafa Karail,Prof. Dr. Kemal Yılmaz, Prof. Dr. Mehmet Besim Özlem, Nevzat Öztaş, Namık Erol, Zeki Engin, Uzm.Vet.Hekim Zafer İldeş, Sabri Civcik, Dr.Mustafa İşler, Prof.Dr. Hüseyin Saim Kendir, Nurettin Biler, Ali Yılmaz, Ahmet Diler, Uzm.Vet.Hekim Rafet Elverdi, İsmet Güler, Abdullah Karamanlı, Uzm.Vet.Hekim Hüseyin Onaran, Ahmet Gedik, Tahir Yavuz, Ali Ünal, Dr.Mestan Özyer, Tokay Ceritoğlu, Prof. Dr. Osman Yılmaz, Adnan Serpen, Dr.Kemal Çetinkaya, Eşres Başsorgum, M.Fikret Büyükbay, Olcay Velioğlu, Prof.Dr.S.İsmet Delioğlu Gürhan, Ferhat Şenel, Gökhan Özdemir, Canan Türker, Mustafa Yalçın, Çiğdem Çetin, M. Türel Gürcan.

Fotoğraf albümü için alttaki bağlantıya tıklayınız: