Menü için tıklayınız

Cetasoft Veteriner Software

Cetasoft Veteriner Software

CetaSoft Veteriner Programı 2004 yılından beri Veteriner Hekimlerin beğeniyle kullandığı bir programdır.
Programı bizim saha tecrübelerimiz ve programı kullanan Veteriner Hekimlerin de tavsiyeleriyle geliştirmeye devam etmekteyiz.
Bilimsel ve yasal gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu gelişmeleri en kısa zamanda programa adapte edip kullanıcı Veteriner Hekim meslektaşlarımıza internet üzerinden güncelleme yoluyla ulaştırıyoruz.
CetaSoft Veteriner Programı;
* Özellikle büyük hayvan klinikleri için hazırlanmış ilk programdır.
* Veteriner hekimlerin zamanlarının çok kıymetli olduğunu iyi bildiğimiz için, yaptığımız tasarım ile programın cep telefonu kadar kolay kullanılabilmesini sağladık.
* Deneyimli teknik destek personelimizle veteriner hekimlere kapsamlı olarak teknik destek hizmeti vermekteyiz.
Programla; hem ticari işlerinizi hem hekimlik işlerinizi hem de resmi işlerinizi aynı platformda kolayca takip edebilirsiniz.
TİCARİ İŞLER
Stok takibi, veresiye takibi, veresiyelerin otomatik sms yoluyla müşterilere bildirilmesi, ilaç alışlarının takibi, gelir gider analizleri vb .
HEKİMLİK İŞLERİ
Ayrıntılı hayvan kayıtları, fertilite yönetimi, senkronizasyon protokollerinin yönetimi, hastalık kayıtları, aşılama programı ve aşılama kayıtları, hekimlik işleriyle ilgili olayların otomatik sms yoluyla hayvan sahibine bildirilmesi vb.
RESMİ İŞLEMLER
REÇETE HAZIRLAMA
* Prograda piyasadaki tüm ilaçlar farmasötik şekil,gücü,ambalaj şekli,ilaç kalıntı süreleri,kullanım şekli ve dozu gibi reçetede olması gereken bilgileriyle kayıtlıdır.
*Programda bakanlığın belirlediği reçete şekli,içeriği ve ölçüleri ayarlıdır.Siz ilaç satışı yapınca veya hasta muayene edince ,muayene reçetesi veya tavsiye reçetesi otomatik olarak hazırlanır ve yazıcıdan çıkartılır.
*Reçeteyle uyumlu olarak doldurulması gereken tüm resmi klinik defterlerin otomatik olarak program tarafından hazırlanır.
* Tarım İl Müdürlüklerine verilen, aylık olarak hazırlanan suni tohumlama kayıt icmali, aşılama ve muayene cetveli gibi resmi belgelerin kolayca tek tuşla hazırlanabilir.
* Fatura ve serbest meslek makbuzu reçeteyle uyumlu olarak hazırlanır ve yazdırılır.
Tüm bu bahsettiğimiz karmaşık işlemler programla kolayca çözüme ulaştırılabilmektedir.
Programı dilerseniz barkod sistemi ile de kullanabilirsiniz.
"Sahada Mobil Kullanım" modülü ile dilerseniz bilgisayarınızla dilerseniz cep telefonunuzla kliniğinizdeki ana bilgisayarda yer alan bilgilerinize erişebilir ve programı web tabanlı olarak kullanabilirsiniz.
Talat AYDIN (Veteriner Hekim)
05436689640
veteriner@cetasoft.com.tr
Alttaki bağlantıya tıklayınız