Menü için tıklayınız

Dünya Veteriner Hekimler Günü 25.04.2015

Dünya Veteriner Hekimler Günü 25.04.2015

Dünya Veteriner Hekimler Günü nedeni ile İzmir Veteriner Hekimler Odası olarak bu yıl meslektaşlarımız ve ailelerinin katılımı ile artık gelenekselleşen kahvaltı için Lezistan`da buluştuk. Pek çok farklı sektörde hizmet veren veteriner hekimlerin katılım sağladığı etkinlikte her yaş grubundan meslektaşımızla biraraya geldik.
Oda Başkanımız H. Gökhan ÖZDEMİR yaptığı konuşmada "Meslektaşlarımızın gününü iyi dileklerle kutladı. TVHB tarafından düzenlenen Dünya Veteriner Hekimler Günü organizasyonunda ödül alan isimlerden Osman Nuri Koçtürk ve Atilla Can`ın Odamız faaliyetleri ile tanıtılmış olmasının İzmir Odası olarak yaptığımız çalışmaların izlenilirliğinin ve beğenilirliğinin örneklerinden olduğunu vurguladı."
Hoş sohbetlerle geçen kahvaltı sonrasında Kızılay Ege Bölge Kan Merkezine geçildi. Kan Merkezinde Kızılay ve Kan Bağışı hakkında, Kan Merkezi Yetkililerinden Özgür BERBEROĞLU tarafından, yapılan sunumdan sonra üyelerimizle birlikte kan verdik.
Ege Orman Vakfı aracılığı ile de, Torbalı Taşkesik Köyünde İzmir Veteriner Hekimler Odası Korusu için fidan dikimi gerçekleştirildi. Etkinliğimize katılarak bizlerle birlikte olan ve her zaman desteğini bizlerden esirgemeyen tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyor, Dünya Veteriner Hekimler Gününü bir kez daha kutluyoruz.

İzmir Veteriner Hekimler Odası
Yönetim Kurulu


Fotoğraf albümü için lütfen alttaki bağlantıya tıklayınız.