Menü için tıklayınız

VetAnka “3. Kariyer Günleri ve Sektörle Buluşma

VetAnka “3. Kariyer Günleri ve Sektörle Buluşma

Ankara Üniversitesi VetAnka “3. Kariyer Günleri ve Sektörle Buluşma” Etkinliği Gerçekleştirildi.

9-11 Mart tarihlerinde Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinde VetAnka tarafından düzenlenen “3. Kariyer Günleri ve Sektörle Buluşma” etkinliğine İzmir Veteriner Hekimler Odası olarak katılım sağladık.
18 Veteriner Fakültesinden farklı sınıflarda eğitim gören öğrencilerin katılımcı olduğu etkinlikte Veteriner Hekimlik mesleğinin ilgili tüm sektörlerinde görev yapan konuşmacılar sunumlarıyla yer aldı.
Oturum Başkanlığını Prof. Dr. Ender YARSAN’ın yaptığı ikinci günün 6. Oturumunda meslek odalarının sunumları yer aldı. Afyon ve Trabzon Veteriner Hekimler Odası Başkanları tarafından gerçekleştirilen sunumlardan sonra, İzmir Veteriner Hekimler Odası Genel Sekreteri Dr. Ebru TONG tarafından “Sahada Etik Olmayan Uygulamaların Meslek Odalarına Yansımaları” konulu sunum yapıldı.
Dr. Ebru TONG sunumunda; zorlu bir eğitimden geçerek çok fazla seçeneğin olduğu çok değerli bir mesleğin üyesi olacaklarına vurgu yaparken, meslektaş adaylarımıza “Mesleğimizin değerini bilerek hak etmeleri” dileklerinde bulundu.
Yine Odamız Haysiyet Divanı Üyesi Tahir S. YAVUZ da, 2. Gün 5. Oturumda “Sığırcılık Sektöründe Geleceğin Veteriner Hekimleri” konulu sunumu ile deneyimlerini paylaştı.
Oldukça başarılı geçen, hem konuşmacı hem de katılımcıların memnuniyetle ayrıldığı VetAnka “3. Kariyer Günleri ve Sektörle Buluşma” etkinliğinde emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İzmir Veteriner Hekimler Odası
Yönetim Kurulu

Fotoğraf albümü için buraya tıklayın