Menü için tıklayınız

İzmir Veteriner Hekimler Odası seçimleri sonuçlandı.

İzmir Veteriner Hekimler Odası seçimleri sonuçlandı.

    1-2 Ekim 2016 tarihlerinde İzmir Veteriner Hekimler Odası Genel Kurul ve Seçimi Bornova Veteriner Kontrol Araştırma Enstitüsünde gerçekleştirilmiştir. Sizlerin güveni ve oyları ile listemizdeki değerli meslektaşlarımızla bir dönem daha mesleğimiz adına hizmet etmeye katkı koymaya çalışacağız. Yasal düzenlemelerle desteklenmediği sürece mesleki anlamda çabalarınızın ve mesleğinizin toplumsal yararlarını ortaya koymanız da oldukça zor olmaktadır. Bu zoru aşmak için İzmir Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu olarak tüm meslektaşlarımızla birlikte mesleğimizin kamuoyundaki saygınlığını arttırmak adına ve yeniden pek çok çalışmada beraber olmayı diliyoruz. Bu vesile ile gerek genel kurula gelen, gerekse seçimlerde oy kullanmaya katılan meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

 

H. Gökhan ÖZDEMİR

İzmir Veteriner Hekimler Odası

Yönetim Kurulu Adına

Başkan

 

İzmir Veteriner Hekimler Odası Başkanı H. Gökhan Özdemir'in Genel Kurul Konuşma metnini okumak için bağlantıya tıklayınız:

https://goo.gl/ZLHbf3

İzmir Veteriner Hekimler Odası Olağan Genel Kurul ve Seçimlerine ilişkin fotoğraf albümüne erişim için alttaki bağlantıya tıklayınız:

https://goo.gl/Vcylu2