Menü için tıklayınız

Anket Çalışması

Anket Çalışması

Değerli meslektaşlarım,
İzmir Veteriner Hekimler Odası olarak üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda komisyonlar ve çalışma grupları kurmaktayız. Bu doğrultuda kurmuş olduğumuz Yerel Yönetimler Komisyonumuz tarafından yerel yönetimlerde görev yapan bakımevi veteriner hekimlerinin kurumsal ya da bireysel problemlerini ortaya koyabilmek, bakımevlerinde hayvan hakları ve refahına ilişkin sorunlara katkı koyabilmek amacıyla bir anket çalışması hazırlanmıştır.
Aynı kurumda çok sayıda veteriner hekim çalıştıran kurumların istatistiksel sonuçları yanlış yönlendirmemesi için bireysel bilgileriniz de istenmektedir. Formun tam olarak doldurulması sorunların ve çözüm önerilerinin bilimsel olarak ortaya konulması açısından önemlidir.
Bu çalışmada kullanılmak üzere hazırlanan anket formu, Kafkas Üniversitesi BAP Koordinatörlüğü tarafından 2015 TS 38 no ile desteklenen "Türkiye’de Sahipsiz Hayvan Barınakları ve Barınak Hekimliği Üzerine Bir Araştırma" başlıklı araştırmadan yararlanarak İzmir Veteriner Hekimler Odası Yerel Yönetimler Komisyonu tarafından düzenlenmiştir.
Anketi doldurduktan sonra değerlendirmeye dahil olmak üzere Odamız mail adresi izmvetoda@hotmail.com aracılığı ile Kasım ayı sonuna kadar iletmeniz gerekmektedir.
İyi çalışmalar dileriz.

 

İzmir Veteriner Hekimler Odası
Yönetim Kurulu

 

Anket formunu bilgisayarınıza indirmek için alttaki bağlantıya tıklayınız:

https://goo.gl/94LCZ0