Menü için tıklayınız

"Sahada Etik Olmayan Uygulamaların Veteriner Hekimliği Mesleğine Yansımaları"

"Sahada Etik Olmayan Uygulamaların Veteriner Hekimliği Mesleğine Yansımaları"

Ülkemiz Veteriner İlaç Sanayi'nin çok az sayıdaki yerli firmalarından Teknovet İlaç San. ve Tic. A.Ş. kuruluşunun 18. yılında 19-22 nisan tarihlerinde Antalya’da Veteriner Hekimlere yönelik bir Eğitim Semineri düzenledi. Seminer programının ilk gününde A.Ü. Veteriner Fakültesi Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Şükrü Küplülü ve Prof. Dr. Rıfat Vural "Sütçü İneklerde Reprodüktif Sürü Sağlığı Kapsamında Fertilite, Meme Sağlığı, Buzağı Hastalıklarının Değerlendirilmesi" konulu etkileşimli bir sunum yaptılar.

Seminer Programının ikinci gününde İzmir Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanımız H. Gökhan Özdemir katılımcılar tarafından ilgi ile izlenen "Sahada Etik Olmayan Uygulamaların Veteriner Hekimliği Mesleğine Yansımaları" konulu sunumunu gerçekleştirdi, soruları yanıtladı. "Ülkemizin yedi coğrafik bölgesinden gelen yüzlerce meslektaşımız ile meslek etiği üzerine konuşmak, görüşlerimizi, ortak doğruları paylaşmak güzeldi." diyen Başkan Özdemir kendisine bu fırsatı veren Teknovet İlaç San. ve Tic. A.Ş. Satış Müdürü Veteriner Hekim Bayram Serdaroğlu ve Firma sahibi Ecz. Mehmet Şahindal'a teşekkür ederek programın kendisine ayrılan bölümünü tamamladı.

Seminer programının ikinci bölümünde ADÜ Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kerem Ural "Büyük Ruminantlarda Solunum Hastalıkları" konulu sunumunu gerçekleştirdi.

Organizasyonda emeği geçenlere ve katılımcı meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

                                                                                              İzmir Veteriner Hekimleri Odası

                                                                                                          Yönetim Kurulu

Fotoğraf Albümüne erişim için tıklayınız:

https://goo.gl/njYXjS