Menü için tıklayınız

Bloomberg HT “Tarım ve Gıda” Zirvesi

Bloomberg HT “Tarım ve Gıda” Zirvesi

İzmir Veteriner Hekimleri Odası Olarak
Bloomberg HT “Tarım ve Gıda” Zirvesine Katıldık
                                                                                    
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen “TARIM ve GIDA ZİRVESİ” ne Veteriner Halk Sağlığı Çalışma Grubu Sekreterya Görevlisi Sayın Adnan SERPEN katılmıştır.
“TARIM ve GIDA ZİRVESİ” etkinliği, Bloomberg TV Tarım Editörü İrfan DONAT’ın organizasyonunda her yıl düzenlenmektedir. Zirveye Türkiye’nin değişik bölgelerinden çok sayıda tarım ve gıda sektöründe, bitkisel ve hayvansal üretim alanlarında faaliyette bulunan çeşitli meslek mensupları, finans sektörü ile iş çevrelerinin temsilcilerinin yanı sıra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA da katılmıştır.
“ Gelecekte Tarım Nasıl Sürdürülecek,  Çiftçinin Finansman ve Risk Yönetimi,  Tarımın Geleceğinde Gençler ve İşbirliği Modelleri,  Tarım – Gıda Entegrasyonu ve Yeni Yaklaşımlar, Katma Değerli Tarımsal Üretim ve Gıdada Markalaşma” başlıklı beş ayrı oturum gerçekleştirildi.
Odamızı temsilen “TARIM ve GIDA ZİRVESİ”ne katılan meslektaşımız Adnan SERPEN’e; zirve boyunca tüm oturumları takip ederek mesleğimizle ilgili konuları, elde ettiği bilgileri meslektaşlarla ve oda yönetimimiz ile paylaşmış olmasından, zirve boyunca oturum aralarında tarım ve gıda sektörünün önde gelen temsilcileriyle ikili görüşmelerde bulunarak bilgi alışverişinde bulunmasından, Odamızın ve mesleğimizin tarım ve gıda konusundaki politikalarını anlatmış olmasından ötürü teşekkür ediyoruz.
 
 
İzmir Veteriner Hekimleri Odası
Yönetim Kurulu