Menü için tıklayınız

İzmir VHO'sı Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri

İzmir VHO'sı Olağan Genel Kurulu ve Seçimleri

6-7 Ekim 2018 tarihlerinde İzmir Veteriner Hekimleri Odası Olağan Genel Kurulu ve sonrasında yeni Yönetim Kurulu Seçimi yapıldı.

6 Ekim Cumartesi günü Olağan Genel Kurulda bir araya gelen İzmir Veteriner Hekimleri Odası üyeleri, oluşturulan Divan Başkanlığı yönetiminde toplantıyı gerçekleştirdi. Genel Kurul açılış konuşmasında Başkan H. Gökhan ÖZDEMİR; 2016-2018 döneminde Yönetim Kurulu olarak yaptıkları faaliyetlerden, bu faaliyetlerin geri dönüşlerinden bahsederek, bu zorlu ve tamamen gönüllü olarak yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkürlerini dile getirdi.

Sonrasında Oda Genel Sekreteri Dr. Ebru TONG tarafından Faaliyet Raporu sunuldu. Denetleme Raporunun Denetleme Kurulu üyelerinden A. Kutlu DAYIOĞLU tarafından okunmasının ardından raporlara ilişkin görüşler, dilek ve önerilerin katılımcılar tarafından iletilmesi ile Genel Kurul tamamlandı.

7 Ekim Pazar günü tek liste ile girilen seçimlerde gün boyu Veteriner Hekimler tarafından oy kullanma işlemi gerçekleştirildi.

H. Gökhan ÖZDEMİR'in Başkanlığında 4. Dönemine giren yeni yönetimde; M. Türel GÜRCAN, Dr. Ebru TONG, Murat ARAS ve Metin LAFÇI Asıl Yönetim Kurulu üyeleri olarak yer aldı.

Genel Kurul ve seçimlere katılan, katılamayacağına dair mazeret bildirerek destek olan ve tebrik mesajlarını ileten tüm meslektaşlarımıza destekleri için teşekkür ediyoruz.

Mesleğimiz ve ülkemiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

 

                                                                                              İzmir Veteriner Hekimleri Odası

                                                                                                              Yönetim Kurulu

 

Fotoğraf albümüne erişim için alttaki bağlantıya tıklayınız:

https://photos.app.goo.gl/rdyRFQhy4888nYdx6

Seçenek:

https://goo.gl/fPpKhz