Menü için tıklayınız

TVHB 48. BÜYÜK KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TVHB 48. BÜYÜK KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türk Veteriner Hekimleri Birliği 48. Büyük Kongresi 24- 25 Kasım tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi. Kongrenin ilk gününde 47. Dönem TVHB Merkez Konseyi Yönetim Kurulu Faaliyetleri değerlendirildikten sonra yeni döneme dair beklentiler üzerine konuşmalar yapıldı.

İki listenin yarıştığı Kongrede Sayın Ali EROĞLU’nun Başkan adaylığında sunulan liste seçimi kazandı.

47. Dönem TVHB Merkez Konseyi Yönetimi olarak mesleğimizi temsil görevinde bulunmuş olan başta Sayın Talat GÖZET olmak üzere tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Bundan sonraki iki yıllık görev süreçlerinde mesleğimizi en üst düzeyde temsil yetki ve sorumluluğunda olan, TVHB Merkez Konseyi Yönetim Kuruluna seçilmiş olan meslektaşlarımıza başarılar diliyoruz.

Yeni Yönetimden İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak öncelikli beklentilerimiz; tüm Oda Başkanları ile iletişim içerisinde çalışmaları, Konsey çatısı altında mesleğimize ilişkin kararların tüm Odalarımız tarafından uygulanmasını sağlamaları, kamuoyunda oluşan mesleki gündeme hızlı ve doğru müdahil olmaları, özlük haklarımız konusundaki hak kayıplarının giderilmesi için çaba sarf etmeleri, mesleğimiz adına kamuoyunda doğru algının oluşmasını sağlayacak faaliyetlere önem vermeleridir.

Mesleğimiz için kaybedilecek zaman kalmamıştır. Birlikte daima ileriye yaklaşımının mesleğimize hayırlı olmasını diliyoruz.

                                                                              İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu

 
 

Fotoğraf albümüne erişim için alttaki bağlantıya tıklayınız:

 
Seçenek: