Menü için tıklayınız

14. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı

14. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı

14. ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARI TAMAMLANDI

Agroexpo 2019 Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 7-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirildi. İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak dört gün boyunca standımızda meslektaşlarımız başta olmak üzere farklı kesimlerden fuar katılımcılarını ağırladık.

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da büyük ve küçükbaş hayvancılıkla uğraşanların bölgemizde en sık karşılaştığı hastalıklarla ilgili broşürlerimizin yanı sıra sağlıklı süt hakkındaki broşürümüzle vatandaşlarımızı bilgilendirdik. Gerek hayvancılık sektöründeki farklı konularla ilgili, gerek Veteriner Hekimlik hizmetleri gerekse Odamız çalışmaları hakkında gelen soruları yanıtladık.

TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali EROĞLU ve Genel Sekreteri Haluk AŞKAROĞLU'nu da misafir ettiğimiz standımızda, ilimizden ve ülkemizin farklı bölgelerinden fuara gelmiş olan meslektaşlarımıza da ev sahipliği yaptık.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir PAKDEMİRLİ ve 16 ülkenin Bakanlık düzeyinde katılımcılarının açılışını yaptığı fuarda; tarımın ve hayvancılığın ülkelerin ekonomileri ve gelişmişlik düzeyleri için ne kadar önemli olduğu ve ülkeler arası işbirliğinin tüm insanlar için ne kadar önemli olduğuna dikkat çekildi.

Ülkemizde Tarım ve Hayvancılıkta ciddi anlamda üreticiyi yoran ve üzen uygulamalara son verilmesini, akılcı ve ileriye yönelik çözümlerle ülke ekonomisini güçlendirecek politikaların oluşturulması dileğiyle, başta Orion Fuarcılık olmak üzere fuarda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

                                                                                                               İzmir Veteriner Hekimleri Odası
Yönetim Kurulu

 

Fotoğraf Albümüne erişim için tıklayınız.

 

Facebook fotoğraf albümüne erişim için tıklayınız.