Menü için tıklayınız

Veteriner Hekimler için

Veteriner Hekimler için

Ev ve Süs Hayvanları Satış Yerlerinde Görev Alacak ve Hayvan Hastanesinde Çalışacak Veteriner Hekimler için Eğitim Kursu Yapıldı

Veteriner Hekim Muayenehane ve Poliklinik Yönetmeliği kapsamında; Hayvan Hastanesi açacak Veteriner Hekimler ile Ev ve Süs Hayvanları satış yerlerinde çalışacak Veteriner Hekimlere Hizmet İçi Eğitim düzenlendi.

 

Bornova Veteriner Kontrol Enstitüsü’nde 7 Mart 2019 tarihinde düzenlenen eğitimlere Antalya, Afyon, Giresun, Balıkesir, Kütahya,İzmir illerinden meslektaşlarımız katılım sağladı.

 

 

Eğitimde;  Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalından Prof. Dr. Bülent ULUTAŞ, Tarım ve Orman Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü’nden Bilgin MERTOĞLU, Ahu YÜCEBAŞ, IV. Bölge Müdürlüğü’nden Dr. Ebru TONG, Bornova Veteriner Kontrol Enstitüsü’nden Dr. Gülçin ERDAL sunum yaparak meslektaşlarımızın sorularını yanıtladı.

 

Oda Başkanımız H. Gökhan ÖZDEMİR’in de Deontoloji ve Etik üzerine paylaşımlarda bulunduğu eğitime katılan meslektaşlarımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

 

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu

 

 

 

Fotoğraf Albümüne erişim için tıklayınız.