Menü için tıklayınız

Günümüz Kutlu Olsun

Günümüz Kutlu Olsun

Bu yıl 19. Kez kutlanan Dünya Veteriner Hekimler Günü'nde 27 Nisan Cumartesi günü meslektaşlarımızla kahvaltı etkinliğinde bir araya geldik.

                Oda Başkanımız H. Gökhan ÖZDEMİR meslektaşlarının gününü kutladığı konuşmasında;bu yıl ki Basın açıklamamızda da belirttiğimiz gibi, "Mesleğimizi olması gerektiği yere taşımak için elimizden gelen çabayı yapıyoruz ancak çoğu zaman sonuç alamıyoruz" dedi.

                Mesleğimizin kıymetinin bilindiği ve meslektaşlarımızın özlük haklarına kavuştuğu günler dilediğini belirten ÖZDEMİR katılımlarından dolayı; Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü adına Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Yunus Emre DİNÇASLAN,  Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcısı Selami TURAN, Bornova Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürü Özhan TÜRKYILMAZ, İzmir Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Ali ERKUL, Adnan Menderes Havalimanı Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Cevdet TAN, İzmir Gıda Kontrol Laboratuvarı Müdürü Gökhan DİNÇER, Klivet İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, PetVet Dergisi Yazı İşleri Müdürü Nuran ERGÜN'e ve bizlerle birlikte olan tüm meslektaşlarımıza teşekkür etti.

                Kahvaltının ardından meslektaşlarımızla birlikte Cumhuriyet Meydanı'na Çelenk Koyma Törenimizi gerçekleştirdik.

                Bir kez daha tüm meslektaşlarımızın Dünya Veteriner Hekimler Gününü kutluyor, çalışma hayatlarında kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu

Fotoğraf Albümüne erişim için tıklayınız.

 

Facebook Fotoğraf Albümüne erişim için tıklayınız.