Menü için tıklayınız

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Bölge Oda Başkanları Toplantısı İzmir’de Yapıldı.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Bölge Oda Başkanları Toplantısı İzmir’de Yapıldı.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği tarafından ikincisi düzenlenen Bölge Odaları toplantısı 27- 28 Temmuz tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirildi. İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak ev sahipliği yaptığımız toplantıda; ülke gündeminde yer alan mesleki konular başta olmak üzere mesleğimizin kronikleşmiş sorunları da masaya yatırıldı.

İki günlük yoğun programa İlimizde mesleki faaliyetleri işbirliği içerisinde yürüttüğümüz kurum temsilcileri ile kahvaltıda biraraya gelerek başladık. Toplantının ilk bölümünde; Oda Başkanımız H. Gökhan ÖZDEMİR’in açılış konuşmasının ardından basına açık olarak bir oturum gerçekleştirildi. Bu bölümde Konsey Başkanı Ali EROĞLU konuşmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sonrasında, Manisa, Uşak, Kastamonu, Aydın, Muğla, Burdur, Isparta, Antalya, Eskişehir, Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Trakya, Kocaeli, İstanbul Oda Başkanları ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımcı olduğu oturumlara geçildi. Her ilde meslektaşlarımızın öncelikli konuları olmak üzere ülkemizde hayvancılık politikalarına ve mevzuatına dair konular sıra ile dile getirildi. TVHB Merkez Konseyi tarafından yürütülen çalışmalar, Konseyin konulara, önerilere, sorunlara bakış açısı ve yaklaşımları dile getirildi.

Toplantı sonunda Oda Başkanımız H. Gökhan ÖZDEMİR’ e TVHB Başkanı Ali EROĞLU tarafından plaket takdim edildi.

Oldukça verimli geçen toplantıya katkı ve katılımlarından dolayı tüm meslektaşlarımıza ve TVHB Merkez Konseyi Yönetimine de mesleğimizi temsile ilişkin çaba ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu

Fotoğraf Albümlerine erişim için alttaki bağlantılara tıklayınız: