Menü için tıklayınız

III. Tarım ve Orman Şûrası

III. Tarım ve Orman Şûrası

17 Temmuz 2019 tarihinde Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’nin katılımı ile III. Tarım ve Orman Şûrası çalışmaları başlatıldı.

21 farklı başlık altında çalışma grupları oluşturulan III. Tarım ve Orman Şûrasına pek çok kamu kuruluşunun yanı sıra sivil toplum kuruluşları da katılımcı oldu.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi tarafından Bakanlık onayına sunulan isimler de mesleğimizi ilgilendiren tüm komisyonlarda yer alacak şekilde görevlendirildiler.

İzmir Veteriner Hekimleri Odası Genel Sekreteri Dr. Ebru TONG da “Tarımsal Meteoroloji, Çevre ve Doğal Kaynakların Yönetimi” Çalışma Grubunda görev alarak, çoğunluğu günübirlik olmak üzere Ankara’da yapılan tüm toplantılara katılım sağlamıştır.

Çalışma grupları tarafından oluşturulan raporlar; Çalışma Grup Başkanları ve sekreterya tarafından Bakanlığın “Görüş Bildir” sayfasına gelen görüşler de dikkate alınacak şekilde düzenlenerek tamamlanacaktır.

Tüm meslektaşlarımızın http://www.tarimormansurasi.gov.tr/Gorus linkinden mesleğimizi ilgilendiren konular başta olmak üzere Şûra’ya dair görüşlerini ve beklentilerini iletmesinin yararlı olduğunu bir kez daha hatırlatırken, III. Tarım Orman Şûrası kararlarının ülkemiz ve mesleğimiz için hayırlı olmasını diliyor emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu

Fotoğraf Albümüne erişim için tıklayınız:
 
 
Facebook Fotoğraf Albümüne erişim için tıklayınız: