Menü için tıklayınız

Yeni Yasama Yılında TBMM Ziyaretlerimizi Gerçekleştirdik

Yeni Yasama Yılında TBMM Ziyaretlerimizi Gerçekleştirdik

TBMM yeni yasama yılının başlaması ile İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak İzmir Milletvekillerimizi ziyaret ettik.

Oda Başkanımız H. Gökhan ÖZDEMİR ve Genel Sekreterimiz Dr. Ebru TONG tarafından mesleğimizi ilgilendiren konulara dair çözüm önerilerinin yer aldığı dosyalar sunuldu. Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı AK Parti Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus KILIÇ,  Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkan Vekili MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan KALYONCU, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Üyesi CHP Adana Milletvekili Ayhan BARUT, Hayvan Haklarını Araştırma Komisyonu Başkanı AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa YEL,  İzmir CHP Milletvekilleri; Kani BEKO, Atila SERTEL ve Mahir POLAT ile; ülkemizin hayvancılık politikaları, çevre ve doğa korumaya dair mesleki faaliyetlerimiz, hayvan haklarına yönelik beklentilerimiz başta olmak üzere pek çok konuyu ayrıntılı olarak görüştük.

Bakanlıklar ve Belediyelerde çalışan ve özel sektörde görev yapan meslektaşlarımızın çalışma alanlarını ve güncel sorunlarımızı dile getirdik.

Gündemimizden hiç düşmeyen Veteriner Hekimlerin özlük haklarına dair fiili hizmet zammı uygulamasının elimizden alınmış bir hak olduğunu ve bunun, çalıştığı sektöre bakılmaksızın Veteriner Hekimlere de yeniden uygulanması gerektiğini gerekçelerimizle açıkladık.

Çalışmalarımızı ve beklentilerimizi ayrıntılı olarak ilgi ile dinleyerek bizlere her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getiren tüm Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz.
 

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu

Fotoğraf Albümüne erişim için tıklayınız.

Facebook Fotoğraf Albümüne erişim için tıklayınız.