Menü için tıklayınız

Dokuz Eylül Üniversitesi Veteriner Fakültesini Ziyaret Ettik

Dokuz Eylül Üniversitesi Veteriner Fakültesini Ziyaret Ettik

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

 VETERİNER FAKÜLTESİNİ ZİYARET ETTİK

 

 

Kiraz ilçesinde açılan Veteriner Fakültemiz, ülkemizdeki 32 Veteriner Fakültesi arasındaki yerini aldı. Ülkemizin köklü üniversitelerinden olan Dokuz Eylül Üniversitesine bağlı olarak ilimiz Kiraz ilçesinde açılan Veteriner Fakültesini ve Fakültemiz Dekanı Sayın Prof Dr Orhan Özbey’i ziyaret ettik.

Ziyaretimiz sırasında Oda Başkanımız H.Gökhan Özdemir fiilen eğitime başlamış olan fakültemize mesleğimize faydalı Veteriner Hekimler yetiştirilebilmesi için destek olacağımızı belirterek öğrencilere meslek odalarının faaliyetlerini ve önemini ifade etti.

Dekan Prof. Dr. Orhan ÖZBEY de fakültenin kuruluş aşamasını, planlanan faaliyetleri ve hedeflerinin eğitim kalitesi ve olanakları ile ideal bir Veteriner Fakültesi olarak başarılı Veteriner Hekimler yetiştirmek olduğunu belirtti.

Fakülte öğrencileri ile de bir araya gelen Oda Yönetim Kurulu üyeleri, aday meslektaşları ile tanışarak, kendilerini iyi birer Veteriner Hekim olarak yetiştirmelerinin öneminden söz ettiler.

Dileriz ki Dokuz Eylül Üniversitesi Veteriner Fakültesi beklentilerimizi karşılayarak mesleğimize yakışan Veteriner Hekimler yetiştirir. Bu önemli görevde Fakülte Dekanı başta olmak üzere tüm Öğretim Üyelerine ve meslektaş adaylarımıza başarılar diliyoruz.

 

İzmir Veteriner Hekimleri Odası
Yönetim Kurulu