Menü için tıklayınız

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER'İ ZİYARET ETTİK

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER'İ ZİYARET ETTİK

Bilindiği üzere ülke genelinde de pek çok meslektaşımızın özveri ile çalıştığı belediyelerdeki yapılanmanın yanı sıra Belediye Başkanlarının mesleğimize ve hayvan haklarına bakış açısı çok önemlidir.

Bu kapsamda İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç SOYER'i ziyaret ettik. Büyükşehir Belediyemizin "Yaşayan Park" hedefine katkı koymak amacıyla Orman İzmir Kampanyasına bağışta bulunarak, ziyaretimizi daha da anlamlı kılmayı düşündük.

Oldukça verimli geçen görüşmede; İlimizdeki insan ve hayvan ilişkilerinin sağlıklı kurulması ve halk sağlığının her anlamda güvence altına alınabilmesi amacıyla, İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak her türlü projede katkı sağlayacağımız belirtilerek Büyükşehir Belediyesi yapılanmasında Veteriner Hizmetleri Daire Başkanlığı kurulması yönündeki önerimizi içeren gerekçeli raporumuz iletilmiştir.

İlimizin; insanları, hayvanları, bitkileri ile birlikte bir bütün içinde, uyumlu ve sağlıklı bir yaşam kenti olması dileği ile İzmir Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu olarak başarılar diliyoruz.

 

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu