Menü için tıklayınız

AGROEXPO DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

AGROEXPO DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

06 – 09 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 15. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise en büyük dört tarım fuarı arasındadır. Yıllardır başarı ile Orion Fuarcılık tarafından düzenlenmekte olan Agroexpo'nun Danışma Kurulu toplantısı 12 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya Odamız Genel Sekreteri Dr. Ebru TONG katılmıştır. Toplantının açılış konuşmasında Orion Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Fatih TAN Agroexpo hakkında bilgilendirme yapmıştır. Toplantıda fuarın bu yılki teması, fuar boyunca gerçekleştirilecek etkinlikler gibi konularda görüş alışverişinde bulunulmuştur. Bu yıl tarım ve hayvancılık sektöründe kadınların rolüne dikkat çekmeyi amaçlayan bir temanın düşünüldüğü etkinliğin konuk ülkesi Özbekistan olarak belirlenmiştir.

Odamız Genel Sekreteri Dr. Ebru TONG; Tarım ve Hayvancılık sektörü açısından ülkemiz için en önemli organizasyonlardan olan Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak katılım sağlayarak etkinliklere destek olmaya her yıl olduğu gibi siz meslektaşlarımızla birlikte devam edeceğimizi dile getirerek Odamız Yönetim Kurulu adına önerilerini iletmiştir.

Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarını her yıl başarı ile gerçekleştiren Orion Fuarcılık yetkililerine teşekkür ediyoruz.

  

İzmir Veteriner Hekimleri Odası

Yönetim Kurulu

Fotoğraf albümüne erişim için tıklayınız:
http://bit.ly/2rnaaCw

Facebook fotoğraf albümüne erişim için tıklayınız:
http://bit.ly/2Zi4OVO