Menü için tıklayınız

15. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı

15. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı

5. AGROEXPO ULUSLARARASI TARIM VE HAYVANCILIK FUARI 6-9 ŞUBAT 2020 TARİHİNDE İZMİR FUAR ALANINDA YAPILDI

 

 

            Agroexpo 2020 Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 6-9 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirildi. İzmir Veteriner Hekimleri Odası olarak dört gün boyunca standımızda meslektaşlarımız başta olmak üzere farklı kesimlerden fuar katılımcılarını ağırladık.

   

            Her yıl olduğu gibi, bu yıl da büyük ve küçükbaş hayvancılıkla uğraşanların bölgemizde en sık karşılaştığı hastalıklarla ilgili broşürlerimizin yanı sıra sağlıklı süt hakkındaki broşürümüzle vatandaşlarımızı bilgilendirdik. Gerek hayvancılık sektöründeki farklı konularla ilgili, gerek Veteriner Hekimlik hizmetleri gerekse İzmir Veteriner Hekimleri Odamızın çalışmaları hakkında gelen soruları yanıtladık.

 

            TVHB Merkez Konseyi Başkanı Sayın Ali EROĞLU ve Sayın Genel Sekreteri Haluk AŞKAROĞLU ve yönetim kurulu üyesi Sayın Sinan SAĞLAM’ı da misafir ettiğimiz standımızda, ilimizden ve ülkemizin farklı bölgelerinden fuara gelmiş olan meslektaşlarımıza da ev sahipliği yaptık.

 

            Ülkemizde Tarım ve Hayvancılıkta   üreticiyi yoran ve  veteriner hekimleri zora sokan uygulamalara son verilmesini, akılcı ve ileriye yönelik çözümlerle ülke ekonomisini güçlendirecek politikaların oluşturulması dileğiyle,  Orion Fuarcılık ve fuarda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

 

 

 

   İzmir Veteriner Hekimleri Odası
Yönetim Kurulu