Menü için tıklayınız

YÖNETİM KURULU

H. Gökhan Özdemir

Yönetim Kurulu Başkanı

H. Gökhan ÖZDEMİR 1968 Gaziantep doğumludur. 1990 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrasında Tansaş Et ve Et Ürünleri İşleme Tesisleri Ltd. Şti.de göreve başlamış, aynı kurumda Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Daha sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’ nda Araştırma Görevlisi olmuştur. Sonrasında İzmir’e dönerek Tansaş Entegre Et Tesislerinde Arge ve Laboratuvar Müdürlüğünde görev yapmıştır. Daha sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi Gıda Kontrol ve Tahlil İşleri Müdürlüğünde Mikrobiyoloji ve Seroloji Laboratuvarında göreve başlamıştır. 1996 yılında kurulan İzmir Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğünde göreve devam etmiş. 2006-2010 yılları arasında aynı kurumda Müdürlük görevini üstlenmiştir. Beş yıl süre ile İzmir Kuşcennetini Koruma ve Geliştirme Birliğinde Sulak alanlar, Yaban Hayatı, Kuş Cenneti vb. alanlarda, projelerde görev almıştır. Halen İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Projeler Şube Müdürlüğünde görev yapmaktadır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. 2012 Yılından itibaren İzmir Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Dr. Ebru Tong

Genel Sekreter

Ebru TONG 1974 İzmir doğumludur. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Gıda Sektöründe Sorumlu Veteriner Hekim olarak çalıştı. Ankara’da bulunduğu yıllarda Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu’nda Başkanlık dahil olmak üzere çeşitli kademelerde görev aldı. 1998– 2003 yılları arasında Gazi Ü. Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak Doktorasını tamamladı. 2003 yılından bu yana İzmir’de Orman ve Su İşleri Bakanlığında Veteriner Hekim olarak görev yapmaktadır. 2004 yılında Hayvan Hakları İçin Veteriner Hekimler Derneğini kurarak Başkanlığını yürüttü. Evli ve bir erkek iki kız olmak üzere üç çocuk annesidir.

M. Türel Gürcan

Sayman

Mustafa Türel GÜRCAN 1973 Denizli doğumludur. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 1998 yılında özel bir hayvan hastanesinde klinisyen Veteriner Hekim olarak çalışmaya başladı. 2002 yılında Batı Veteriner Polikliniğini ortağı ile birlikte kurdu. Halen bu poliklinikte Klinisyen Veteriner Hekim olarak çalışmaya devam etmektedir. 2010-2012 yılları arasında İzmir Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yaptı. Halen oda yönetim kurulunda saymanlık görevini yürütmektedir. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Murat Aras

Üye

1981 İzmir doğumludur. 2007 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuştur. 2009 yılında  çalışmaya başladığı Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğünde halen Veteriner İşleri Müdürü olarak görev yapmaktadır . Evli ve bir çocuk babasıdır.

M. Metin Lafçı

Üye

1966 Ş.Urfa Doğumludur. 1989 Yılında Fırat Üniversitesi Veteriner Faültesinden mezun olmuştur.
İzmir / Bayındır ilçesinde serbest Veteriner Hekim olarak çaışmaktadır.
Evli ve iki kız çocuk babasıdır.

sistem açıklarını kapatın

şifrelerinizi değiştirin

hiçbir şekilde zarar verilmedi